Op deze pagina kunt u alle kermis filmpjes van het seizoen 2012 bekijken.

Klik hieronder op een banner om het filmpje te bekijken

FILMPJES NEDERLAND

ADRENALIN BÜGLER (D) @ UDEN


AIR DANTER (ENG) @ TILBURG


BIG WAVE VAN DUIN @ GEMERT


BOOSTER MAXXX ORDELMAN @ KERKDRIEL


BREAKDANCE NO3 HOEFNAGELS @ NIEUWEGEIN


BREAKDANCE NO3 MEIJER @ BEST


BREAK DANCE NO3 SIPKEMA @ DEN BOSCH


BREAKDANCE NO3 ROPERS @ ETTEN-LEUR


BREAKDANCE NO3 SIPKEMA/ROPERS @ MAARSSEVEEN


BREAKDANCE NO3 ZUIDEMA @ BREDA VOORJAAR


BREAK DANCE NO3 ZUIDEMA @ SCHIJNDEL


BREAKDANCE PART 2 HOEFNAGELS @ EINDHOVEN


COPACABANA POLYP PAASHUIS-V/D VEEN @ DRUNEN


DAEMONIUM BLUME (D) @ EINDHOVEN


DISCO DANCER BOERS @ HELMOND VOORJAAR


DISCOVERY DE VRIES @ NIEUWEGEIN


EXPERIENCE V/D MAREL @ ROSMALEN


EXTREME TRIP OCKERS @ SCHIJNDEL VLAAMSE KERMIS


INVERSION XXL ORDELMAN @ BEST


FLYING JUMP V/D WIEL @ ETTEN-LEUR


FLYING JUMP V/D WIEL @ WAALWIJK ONRIDE


FLYING JUMP V/D WIEL @ WAALWIJK OFFRIDE


FUTURE DANCE BOESVELD @ HELMOND VOORJAAR


HAPPINESS REUZENRAD LAMBERINK @ DEN BOSCH ONRIDE


HEART BREAKER BARTELDS @ WIJK EEN ALBURG


HOT SHOT BUNGEE ROPERS @ ETTEN-LEUR


ICE JET ROPERS @ ETTEN-LEUR


ICE JET ROPERS @ HELMOND VOORJAAR


JOKER BÜGLER @ UDEN


LONDON CITY COASTER BUWALDA @ DEN BOSCH


MEGA MONSTER POLYP VAN REKEN @ BEST


MIAMI TRIP VAN DONGEN @ DRUNEN


NEW CRAZY DANCE TANTILLO-ZEPPIERI (B) @ GEMERT


POWER DANCER WITTE @ WAALWIJK


POWER WAVE POLYP V/D VEEN @ BREDA VOORJAAR


ROCK IT STROUCKEN @ SCHIJNDEL


SHAKE N ROLL FRENKEN @ BEST


SHAKE N ROLL FRENKEN @ UDEN


SPEED BUZZ WHEATLEY (ENG) @ TILBURG


SUMMER PARTY POLP SWINKELS @ EINDHOVEN


SURF PARTY DE VOER @ BEST


SURF PARTY DE VOER @ MAARSSEVEEN


TAKE OFF RUPPERT (D) @ TILBURG


TESTSTRECKE MEYER-STEIGER (D) @ TILBURG OFFRIDE


TESTSTRECKE MEYER-STEIGER (D) @ TILBURG ONRIDE


TORNADO V/D WIEL @ DEN BOSCH


TURBINE DE VOER TESTRIT 1 @ EINDHOVEN


TURBINE DE VOER TESTRIT 2 @ EINDHOVEN


TURBINE DE VOER TESTRIT 3 @ EINDHOVEN


TURBO POLYP VAN TOL @ DEN BOSCH


TURBO POLYP VAN TOL @ HELMOND VOORJAAR


TURBO POLYP VAN TOL @ MAARSSEVEEN OFFRIDE


TURBO POLYP VAN TOL @ MAARSSEVEEN ONRIDE


VOLCANO POWER REIJBROEK-VERSTAPPEN @ ELSHOUT


WALTZER CAMERON-KORTSMIT @ ETTEN-LEUR


WILD THING DE VOER @ VEGHEL KINDERKERMIS


XLR8 OTTEN @ TILBURG

FILMPJES DUITSLAND

AROUND THE WORLD CORNELIUS @ KLEVE ONRIDE


ARTISTICO KÖHRMANN @ AACHEN ONRIDE


ARTISTICO KÖHRMANN @ AACHEN OFFRIDE


BREAKDANCE NO 1 BRUCH @ AACHEN


BREAK DANCE NO 1 DREHER-VESPERMANN @ KLEVE


DISCO JET HEITMANN @ KEVELAER


LOVE EXPRESS KREFT @ KAMP-LINTFORT


OCTOPUSSY MARKMANN @ AACHEN


PHOENIX GUSOWSKI @ KEVELAER


PROJEKT 1 BOOS @ KLEVE


SALTO MORTALE LANGENBERG/GUSOWSKI @ KAMP-LINTFORT


PETERSBURGER SCHLITTENFAHRT BURGDORF @ KLEVE


TOPSPIN NO2 SCHEELE @ AACHEN


XXL KIPP @ KEVELAER

TERUG NAAR INDEX KERMISFILMPJES